Září 2012

Simpsnovi ve filmu / The Simpsons Movie

2. září 2012 v 12:43 Filmy ke stažení
Jeden z nejúspěšnějších televizních seriálů se konečně dočkal prvního celovečerního filmového zpracování. Populární rodinka Simpsonových ze Springfieldu bude tentokrát čelit globálním výzvám a Homer provede nejhorší věc svého života. Na filmu pracují stejní tvůrci jako na televizním seriálu, a tak se fanoušci dočkají většiny svých oblíbených postav. Zápletku však tají do poslední chvíle. Seriál, který již několik let úspěšně uvádí i Česká televize, si u diváků vydobyl výlučnou pozici především díky kombinaci černého a situačního humoru. Ten samozřejmě ve filmu nebude chybět a už první zveřejněné záběry vyvolaly lehkou kontroverzi. Zejména ten, kde je Bart poprvé za svou kariéru nahý. Snahou tvůrců je k filmu přitáhnout i ty diváky, kteří se zatím s fenoménem Simpsonových příliš nesetkali a zároveň uspokojit věrné fanoušky a překvapit sami sebe.

Ve vedlejších rolích se objeví i některé filmové hvězdy a skutečné postavy americké historie. Tvůrci také odhalili, že se i ve Springfieldu začnou řešit problémy jako znečišťování ovzduší, ekologická krize a současná americká politika. Práce na filmu začaly již v roce 2001, ale od té doby se několikrát velmi radikálně proměnil scénář. I díky mimořádnému zázemí, kterého se tvůrcům dostalo od společnosti Twentieth Century Fox, je film natočený v širokoúhlém formátu a s větší paletou barev než jakou má televizní seriál.

Film nadabovali stejní herci jako seriál, a tak se čeští diváci mohou těšit na výborné výkony Martina Dejdara, Jiřího Lábuse a dalších. Simpsonovi ve filmu jsou jedním z nejočekávanějších projektů letošního léta a to hlavně díky neokázalé komice, která už skoro dvě desítky let baví milióny diváků na celém světě.

Simpsnovi ve filmu CZ - 320x240.mp4

Simpsnovi ve filmu.avi

simpsnovi-ve-filmu.3gp


Konec světa

1. září 2012 v 20:50
Nazdar tak po dlouhé době mně napadlo že bych mohl udělat nový článek.A jako vždy je jako téma týdne něco k čemu nevím co napsat a vždy plácnu nějakou pi***inu.A tak to bude určitě i dnes.
Čas běží a život taky a proto bych mohl napsat něco o tom kdy a jak skončí naše milovaná planeta Země.Všichni jste určitě slyšeli o tom že má 21.prosince v roce 2012 nastat The End of Planet Earth neboli konec světa.Já na to zas tak moc nevěřím spíš věřím ža bude až za nějakou dlouhou dobu např.100 let.Ale aby jsme se potom nedivili.No tak jak se na to vůbec příšlo? Že by Májové nebo si to vymysleli nějací hackeři např. ACTA.To nikdo neví ale na den 21.prosince 2012 má spadnout spousta katastrov jako jsou zemětřesení což je asi nejpravděpodonější a nebo méně pravděpodobná verze jako je srážka z vesmírným tělesem.Na toto téma bylo natočeno i spousta českých i zahraničních dokumentů nebo filmů.Některé z nich lze najít i na internetových serverech jako je YouTube.Nejznámnějším a nejůspěšnějším filmem byl film s názvem 2012.

Trailer na 2012Děkuji a zatím